Visiitkaardid, blanketid, voldikud, flaierid, plakatid, kutsed, õnnitluskaardid, kalendrid, kataloogid, ajalehed, ajakirjad, koolitusmaterjalid, kleebised, etiketid, bannerid, roll-up bannerid, esitlustarvikud ja palju muud mis teile võiks huvi pakkuda.

Teeme kujundustööd arvestades trükitehniliste võimalustega, sest teame mida ja kuidas trükkida ning järeltöödelda saab. Veebi  ja sotsiaalmeedia kujundused valmivad vastavalt nendele kohandatud nõuetele.

Visiitkaardid: Esmamulje!

Pakume laia valikut visiitkaarte, võimalus on valida paberi paksuste ja struktuuride vahel. Teile parima viimistluse saavutamiseks võite valida kas matt, läikiva või mõne muu erilise viimistluse, mis meil saadaval on või, mis on disainitud ja trükitud ainulaadse kujuga, et äratada lisatähelepanu.

Flaierid: 

Flaierid on soodne ja fantastiline viis klientide leidmiseks. Kujundame flaiereid, mis võivad olla ühepoolsed, kahepoolsed, volditud või erikujulised ja suurused, lõpptulemus kvaliteetse trüki- ja viimistlusega.

Flaieritel on teie toodete ja teenuste reklaamimisel oluline roll – kui see on professionaalselt koostatud. Kujundused vastavalt teie soovile ja meie soovitustele.

Voldikud:

Voldikutel on teie toodete ja teenuste reklaamimisel oluline roll – kui see on professionaalselt koostatud köidab voldik teie sihtturu tähelepanu intrigeerival, kuid informatiivsel viisil. Hästi kujundatud voldikud milles te ennast reklaamite aitavad teil konkurentide seas silma paista.

Etikett ja pakend:

Aitame teid pakendi ja etikettide kujundamisel, mis annavad edasi teie toote otstarvet ja tunnetust, samuti pakume täiskujundus- ja trükiteenust. Pakend aitab luua brändilojaalsust – on oluline, et teie toode oleks koheselt äratuntav ja konkurentidest eristatav.

Suuremõõtmelised reklaamid ja pildid:

Kas soovite, et teie pood, esindus või ettevõte hästi silma paistaks? Toodame kvaliteetseid kujundusi  mis on teie klientide jaoks loetavad ja atraktiivsed. Kujundame bännereid, plakateid, menüüsid, kleebiseid akendele ja ustele, ülestõmmatavad bännerid (roll-up), valguskastid, suuremõõtlelised bannerid seintele ja aedadele, välisildid ja palju muud!

Veebibannerid:

Elektroonilisi bännereid koos bänneri kujundusega kasutatakse täpselt samal viisil kui tavalisi trükitud bännereid ja seda nähakse massideni jõudmiseks loodud turundusvahendina.

Kasutusala: e-kirjad, sotsiaalmeedia, kodulehed.

 

Kaubanduskeskuste väljapanekud ja reklaam

Veebibännerid

Roll-upid