Kasutame reklaami  ja trükitehnoloogia erinevaid võimalusi, et saavutada teile vajalik tulemus.

Erinevate ettevõtete soovidest lähtuvalt oleme teinud trükiste valiku, alustades firma logoga blankettidest, ümbrikutest, saatelehtedest ja visiitkaartidest. Need on trükised mis loovad esialgse kuvandi, mille kaudu saab otsese kontakti potentsiaalse kliendiga. Toote ja teenuse reklaamimiseks võiksid olla voldikud, brošüürid, reklaamlehed, plakatid, flaierid, kleebised.

Fotokapa –  Suurepärane võimalus dekoreerida kodu või kontorit! Väljaprint  teostatakse spetsiaalsel  fototehnoloogial, mis tagab maksimaalse pildi kvaliteedi. Pilt paigaldatakse kapa plaadile ja ongi riputamiseks valmis. Materjaliks fotopaber. Satiinpinnaline, läikiv, matt.

Valguskasti kile, backlit film – Valguskasti kilele print on teostatav spetsiaalsete seadistustega, mis tagab kvaliteedi va. Kui soovid muuta valguskasti sisu piisab vaid printida välja vajalikus suuruses reklaam, pilt või info.

Plakat/Poster –  Suurepärane võimalus  oma nägemust, mõtet või reklaami edastada. Paberi valik on täis matist kõrgläikeni.

Roll-Up –  sobib hästi uute toodete, kampaaniate ja muu sarnase info tutvustamiseks. Tegemist on reklaampinnaga, mis on mobiilne ja soodne esitlusvahend ning mida kasutatakse messidel, konverentsidel aga võib ka paigutada salongidesse, kontoritesse ja muudesse kohtadesse. Kerge ja mugav transportida, lihtne ja kiire paigaldada. Roll-up mõõdud 85×200 cm ja 100×200 cm.

Tehtud tööd: